Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > EXB-H5E331J
Cerere de cotație
românesc
5468088EXB-H5E331J ImaginePanasonic
EXB-H5E331J
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EXB-H5E331J
  • Descriere
    RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SSIP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    5-SIP
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
  • Serie
    EXB
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    330
  • Putere pe element
    62.5mW
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    5-SSIP
  • Alte nume
    EXB-H5E331
    EXBH5E331
    R1331
    R1331CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    4
  • Număr de știfturi
    5
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.106" (2.69mm)
  • descriere detaliata
    330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 5-SSIP