Acasă > Produse > relee > Relee de putere, peste 2 amperi > HC2-HPL-DC48V-F
Cerere de cotație
românesc
5712146HC2-HPL-DC48V-F ImaginePanasonic
HC2-HPL-DC48V-F
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    HC2-HPL-DC48V-F
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    38.4 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
    4.8 VDC
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Tensiune de comutare
    250VAC - Max
  • Serie
    HC
  • Timp de eliberare
    20ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 60°C
  • Operați timpul
    20ms
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    LED Indicator
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
  • Rating de contact (curent)
    7A
  • Materiale de contact
    Silver Alloy, Cadmium Free
  • Formular de contact
    DPDT (2 Form C)
  • Tensiune în bobină
    48VDC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    2.6 kOhms
  • Puterea bobinei
    900 mW
  • Coil curent
    18.5mA