Acasă > Produse > relee > Relee de putere, peste 2 amperi > HG3-DC110V
Cerere de cotație
românesc
HG3-DC110V
  • Număr parc
    HG3-DC110V
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 110V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    88 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
    11 VDC
  • Stilul de terminare
    Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Tensiune de comutare
    250VAC - Nom
  • Serie
    HG
  • Timp de eliberare
    25ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 40°C
  • Operați timpul
    25ms
  • Tipul de montare
    Socketable
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable
  • Rating de contact (curent)
    20A
  • Materiale de contact
    Silver Alloy
  • Formular de contact
    3PDT (3 Form C)
  • Tensiune în bobină
    110VDC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    6.67 kOhms
  • Puterea bobinei
    1.6 W
  • Coil curent
    16.5mA