Acasă > Produse > relee > Relee de putere, peste 2 amperi > JC1AF-TM-DC12V-F
Cerere de cotație
românesc
47534JC1AF-TM-DC12V-F ImaginePanasonic
JC1AF-TM-DC12V-F
  • Număr parc
    JC1AF-TM-DC12V-F
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    9.6 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
    1.2 VDC
  • Stilul de terminare
    Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Tensiune de comutare
    250VAC - Max
  • Serie
    JC
  • Timp de eliberare
    10ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    JC1AF-TM-DC12V-F-ND
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 60°C
  • Operați timpul
    30ms
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
  • Rating de contact (curent)
    15A
  • Materiale de contact
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Formular de contact
    SPST-NO (1 Form A)
  • Tensiune în bobină
    12VDC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    160 Ohms
  • Puterea bobinei
    900 mW
  • Coil curent
    75.0mA