Acasă > Produse > Motoare, Solenoide, Placi de conducere / Module > Motoare - AC, DC > M9MX40SB4YS
Cerere de cotație
românesc
M9MX40SB4YS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M9MX40SB4YS
  • Descriere
    MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W