Acasă > Produse > Motoare, Solenoide, Placi de conducere / Module > Motoare - AC, DC > M9RZ90SV4LS
Cerere de cotație
românesc
M9RZ90SV4LS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M9RZ90SV4LS
  • Descriere
    MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W