Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > MA2Q73500L
Cerere de cotație
românesc
3300454MA2Q73500L ImaginePanasonic
MA2Q73500L
  • Număr parc
    MA2Q73500L
  • Descriere
    DIODE SCHOTTKY 30V 1A NMINIP2
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    500mV @ 1A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    30V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    NMiniP2-J1
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)