Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Redresoare - Arrays > MA6X12100L
Cerere de cotație
românesc
MA6X12100L
  • Număr parc
    MA6X12100L
  • Descriere
    DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI6
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.2V @ 100mA
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    80V