Cerere de cotație
românesc
MCDKT3120E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MCDKT3120E
  • Descriere
    SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    3.6 lbs (1.6kg)
  • Putere - Încărcare
    750W
  • Tensiune - Aprovizionare
    100 ~ 120VAC
  • Tensiune - Încărcare
    120 V
  • Tip
    Module
  • Serie
    MINAS A5IIE
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 55°C
  • Numărul de motoare
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Tipul motorului
    Servo
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    RS-232, RS-485, USB
  • Pentru utilizare cu / produse asemănătoare
    MINAS A5 Series
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
  • Curent - ieșire
    30A