Acasă > Produse > relee > Relee de semnal, până la 2 amperi > TXS2SL-24V
Cerere de cotație
românesc
2758260TXS2SL-24V ImaginePanasonic
TXS2SL-24V
  • Număr parc
    TXS2SL-24V
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    19.2 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
    2.4 VDC
  • Stilul de terminare
    Gull Wing
  • Tensiune de comutare
    110VDC - Max
  • Serie
    TX-S
  • Timp de eliberare
    5ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Tube
  • Alte nume
    TXS2SL-24V-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 70°C
  • Operați timpul
    5ms
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Sealed - Fully
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
  • Rating de contact (curent)
    1A
  • Materiale de contact
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Formular de contact
    DPDT (2 Form C)
  • Tensiune în bobină
    24VDC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    8.3 kOhms
  • Puterea bobinei
    70 mW
  • Coil curent
    2.9mA
TXS2SL-24V-X
TXS2SL-24V-X
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V