Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > R0.5S-0505
Cerere de cotație
românesc
5890741R0.5S-0505 ImagineRECOM Power
R0.5S-0505
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
160+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    R0.5S-0505
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 5V 500MW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    5V
  • Tensiune - Izolare
    1kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    4.5V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    5.5V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Serie
    ECONOLINE R0.5S
  • Putere (Wați)
    500mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    8-SMD Module, 5 Leads
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    SCP
  • Eficienţă
    72%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    100mA