Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > R1S-3.33.3/HP-R
Cerere de cotație
românesc
3902190R1S-3.33.3/HP-R ImagineRECOM Power
R1S-3.33.3/HP-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    R1S-3.33.3/HP-R
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 3.3V 1W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    3.3V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    3V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    3.6V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Serie
    ECONOLINE R1S
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    8-SMD Module, 5 Leads
  • Alte nume
    R1S3.33.3/HPR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    SCP
  • Eficienţă
    75%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    303mA