Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > R24P212S/R6.4
Cerere de cotație
românesc
6611925R24P212S/R6.4 ImagineRECOM Power
R24P212S/R6.4
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    R24P212S/R6.4
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 12V 2W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    6.4kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    21.6V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    26.4V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
  • Serie
    ECONOLINE RxxP2xx/R
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    7-SIP Module, 4 Leads
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Eficienţă
    87%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    167mA