Cerere de cotație
românesc
2038510RAC06-15DC/W ImagineRECOM Power
RAC06-15DC/W
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RAC06-15DC/W
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -15V
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 264 VAC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm)
  • Serie
    POWERLINE RAC06-C
  • Putere (Wați)
    6W
  • Alte nume
    RAC0615DC/W
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 75°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sarcină minimă necesară
    Yes
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    DC Input Capable, Universal Input
  • Eficienţă
    79%
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    200mA, 200mA