Cerere de cotație
românesc
3756086RAC20-12SB-ST ImagineRECOM Power
RAC20-12SB-ST
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RAC20-12SB-ST
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 12V 20W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 264 VAC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.78" L x 2.12" W x 1.15" H (96.0mm x 53.9mm x 29.1mm)
  • Serie
    POWERLINE RAC20-B
  • Putere (Wați)
    20W
  • Alte nume
    RAC2012SBST
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Sarcină minimă necesară
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    DC Input Capable, Universal Input
  • Eficienţă
    83%
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 90 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1.67A