Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare AC DC > RAC40-05DA-E
Cerere de cotație
românesc
2557364RAC40-05DA-E ImagineRECOM Power
RAC40-05DA-E
  • Număr parc
    RAC40-05DA-E
  • Descriere
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    0.618 lb (280.32g)
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -5V
  • Tensiune - Ieșire 1
    5V
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 264 VAC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
  • Serie
    POWERLINE RAC40-A
  • Putere (Wați)
    40W
  • Pachet / Caz
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Alte nume
    RAC4005DAE
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Regulă de încărcare
    ±1%
  • Reglementarea liniei
    ±0.5%
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OTP, SCP
  • Eficienţă
    80%
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    4A, 4A
  • Aprobări
    CE, cULus
  • Aplicații
    Medical
RAC40-05DA-E-ST
RAC40-05DA-E-ST
Descriere: AC/DC CONVERTER +/-5V 40W