Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Drivere LED > RACD60-1400/OF
Cerere de cotație
românesc
1054982RACD60-1400/OF ImagineRECOM Power
RACD60-1400/OF
  • Număr parc
    RACD60-1400/OF
  • Descriere
    LED DVR CC/CV AC/DC 21-28V 2.14A
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    0.364 lb (165.11g)
  • Tensiune - ieșire
    21 ~ 28 V
  • Tensiune - Izolare
    3.75kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    90VAC
  • Tensiune - Intrare (Max)
    264VAC
  • Tip
    Constant Current
  • Topologie
    AC DC Converter
  • Stilul de terminare
    Terminal Block
  • Dimensiune / Dimensiune
    4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm)
  • Serie
    LIGHTLINE RACD60
  • Evaluări
  • Putere (Wați)
    60W
  • Alte nume
    RACD601400/OF
  • Temperatura de Operare
    -30°C ~ 70°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Caracteristici
    OCP, SCP
  • Eficienţă
    89%
  • Dimming
  • descriere detaliata
    2.14A 21 ~ 28 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Curent - Ieșire (Max)
    2.14A