Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > REC5-243.3SRW/H/B/SMD-R
Cerere de cotație
românesc
2141911REC5-243.3SRW/H/B/SMD-R ImagineRECOM Power
REC5-243.3SRW/H/B/SMD-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    REC5-243.3SRW/H/B/SMD-R
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 3.3V 5W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    3.3V
  • Tensiune - Izolare
    1.6kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    18V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    36V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
  • Serie
    ECONOLINE REC5
  • Putere (Wați)
    5W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    24-SMD Module, 18 Leads
  • Alte nume
    REC5243.3SRW/H/B/SMDR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 75°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    SCP
  • Eficienţă
    77%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 36V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1A