Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > REC6-1209SRW/R10/A/CTRL
Cerere de cotație
românesc
5400591REC6-1209SRW/R10/A/CTRL ImagineRECOM Power
REC6-1209SRW/R10/A/CTRL
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    REC6-1209SRW/R10/A/CTRL
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 9V 6W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    9V
  • Tensiune - Izolare
    10kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    9V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    18V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Serie
    ECONOLINE REC6/R
  • Putere (Wați)
    6W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Alte nume
    REC61209SRW/R10/A/CTRL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 75°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Remote On/Off, SCP
  • Eficienţă
    81%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 667mA 9V - 18V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    667mA