Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RKZ-122005D
Cerere de cotație
românesc
3854464RKZ-122005D ImagineRECOM Power
RKZ-122005D
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RKZ-122005D
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -5V
  • Tensiune - Ieșire 1
    20V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    10.8V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    13.2V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
  • Serie
    ECONOLINE RKZ-xx2005D
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    7-SIP Module, 5 Leads
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Eficienţă
    86%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 10.8V - 13.2V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    50mA, 200mA