Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RP10-4812DA
Cerere de cotație
românesc
3459361RP10-4812DA ImagineRECOM Power
RP10-4812DA
  • Număr parc
    RP10-4812DA
  • Descriere
    DC DC CONVERTER +/-12V 10W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -12V
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    1.6kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    36V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    75V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
  • Serie
    POWERLINE RP10-A
  • Putere (Wați)
    10W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-DIP Module
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 80°C
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OVP, SCP, UVLO
  • Eficienţă
    91%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 36V - 75V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    416mA, 416mA
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
RP10-4805SEW/N
RP10-4805SEW/N
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 10W
Producători: RECOM Power
In stoc
RP10-4812DA/N-HC
RP10-4812DA/N-HC
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Producători: RECOM Power
RP10-4812DA-HC
RP10-4812DA-HC