Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RP15-2415SOF
Cerere de cotație
românesc
451608RP15-2415SOF ImagineRECOM Power
RP15-2415SOF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RP15-2415SOF
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 15V 15W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - Izolare
    2.25kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    18V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    36V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
  • Serie
    POWERLINE RP15-SOF
  • Putere (Wați)
    15W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-SMD Module, 4 Leads
  • Alte nume
    RP152415SOF
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OVP, SCP
  • Eficienţă
    88%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1A
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
RP15-2415SOF/N-R
RP15-2415SOF/N-R
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 15W