Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RP15-4815SF
Cerere de cotație
românesc
2009916RP15-4815SF ImagineRECOM Power
RP15-4815SF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
9+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RP15-4815SF
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 15V 15W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - Izolare
    1.6kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    36V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    75V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Serie
    POWERLINE RP15-F
  • Putere (Wați)
    15W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-DIP Module
  • Alte nume
    RP154815SF
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OVP, SCP
  • Eficienţă
    86%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 36V - 75V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1A
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
RP15-4815SFW/N-HC
RP15-4815SFW/N-HC
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 15W