Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RP30-1215DF-HC
Cerere de cotație
românesc
1499980RP30-1215DF-HC ImagineRECOM Power
RP30-1215DF-HC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RP30-1215DF-HC
  • Descriere
    DC DC CONVERTER +/-15V 30W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -15V
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - Izolare
    1.6kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    9V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    18V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Serie
    POWERLINE RP30-F
  • Putere (Wați)
    30W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-DIP Module
  • Alte nume
    RP301215DFHC
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
  • Eficienţă
    87%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1A, 1A