Cerere de cotație
românesc
1477946RPMD30-2412SE ImagineRECOM Power
RPMD30-2412SE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
30+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RPMD30-2412SE
  • Descriere
    DC/DC CONVERTER 12V 30W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Intrare (Min)
    10V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    40V
  • Tip
    Isolated
  • Dimensiune / Dimensiune
    4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
  • Serie
    POWERLINE Power Modules
  • Putere (Wați)
    30W
  • ambalare
  • Alte nume
    RPMD302412SE
  • Temperatura de Operare
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    DIN Rail
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Eficienţă
  • Curent - Ieșire (Max)
    2.5A