Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RV-051509D
Cerere de cotație
românesc
4978348RV-051509D ImagineRECOM Power
RV-051509D
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RV-051509D
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -9V
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - Izolare
    6kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    4.5V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    5.5V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
  • Serie
    ECONOLINE RV
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    24-DIP Module, 14 Leads
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    SCP
  • Eficienţă
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    66mA, 111mA