Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > RV-2409S/R6.4
Cerere de cotație
românesc
4343951RV-2409S/R6.4 ImagineRECOM Power
RV-2409S/R6.4
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RV-2409S/R6.4
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 9V 2W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    9V
  • Tensiune - Izolare
    6.4kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    21.6V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    26.4V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
  • Serie
    ECONOLINE RV/R
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    24-DIP Module, 14 Leads
  • Alte nume
    RV2409S/R6.4
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Eficienţă
    85%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 21.6V - 26.4V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    222mA