Cerere de cotație
românesc
EB-PS-AC48-75
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EB-PS-AC48-75
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 48V 75W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    48V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.90" L x 2.60" W x 4.90" H (100.0mm x 66.0mm x 125.0mm)
  • Serie
    EB-PS
  • Putere (Wați)
    75W
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    DIN Rail
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sarcină minimă necesară
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input
  • Eficienţă
    81%
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1.6A