Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > PFS35-0R1F1
Cerere de cotație
românesc
579370PFS35-0R1F1 ImagineRiedon
PFS35-0R1F1
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PFS35-0R1F1
  • Descriere
    RES 0.1 OHM 1% 35W TO263
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-263 (D-Pak)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • Serie
    PFS35
  • Rezistenţă
    100 mOhms
  • Putere (Wați)
    35W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Alte nume
    PFS35-0.100FTR
    PFS35-0.100FTR-ND
    PFS350R1F1
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film