Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > UAL10-30RF8
Cerere de cotație
românesc
3283746UAL10-30RF8 ImagineRiedon
UAL10-30RF8
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
75+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UAL10-30RF8
  • Descriere
    RES CHAS MNT 30 OHM 1% 10W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±20ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
  • Serie
    UAL
  • Rezistenţă
    30 Ohms
  • Putere (Wați)
    10W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial, Box
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 275°C
  • Caracteristică de montare
    Flanges
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.417" (10.60mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    30 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor