Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > 100MXG1800MEFC25X25
Cerere de cotație
românesc
524705
100MXG1800MEFC25X25
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    100MXG1800MEFC25X25
  • Descriere
    SNAP TERMINAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    MXG
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    46 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1800µF