Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > 100YXG1000MEFC18X40
Cerere de cotație
românesc
1119286100YXG1000MEFC18X40 ImagineRubycon
100YXG1000MEFC18X40
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    100YXG1000MEFC18X40
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Serie
    YXG
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    26 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1000µF