Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > 50PK0R47MEFC5X11
Cerere de cotație
românesc
37896750PK0R47MEFC5X11 ImagineRubycon
50PK0R47MEFC5X11
  • Număr parc
    50PK0R47MEFC5X11
  • Descriere
    CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    PK
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.079" (2.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    0.47µF