Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > 6.3YXH5600MEFCGC16X20
Cerere de cotație
românesc
6.3YXH5600MEFCGC16X20
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
600+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    6.3YXH5600MEFCGC16X20
  • Descriere
    CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.771A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.53A @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    27 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    5600µF