Cerere de cotație
românesc
3451216D349.58.24 ImagineSCS
D349.58.24
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    D349.58.24
  • Descriere
    BAG MOISTURE BAR MTL IN 8.24X9.5
  • Modelul ECAD
  • Lățime - interioară
    9.5" (241.3mm)
  • Tip
    Moisture Barrier Bag
  • Grosime
    4.0 mil (101.6 microns)
  • Rezistență la tracțiune
    6000 psi
  • Descărcarea statică de descărcare
    <10nJ
  • Serie
    Dri-Shield® 3400
  • Stratul de metal
    In
  • Producător Standard Timp de plumb
    2 Weeks
  • Lungime - Înăuntru
    8.24" (209.3mm)