Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Amplificatoare > LFP1200-A4NMB
Cerere de cotație
românesc
LFP1200-A4NMB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LFP1200-A4NMB
  • Descriere
    SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    12 V ~ 30 V
  • Serie
  • Tipul de ieșire
    NPN / PNP
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 60°C (TA)
  • Tipul de montare
    Cable
  • Producător Standard Timp de plumb
    3 Weeks
  • descriere detaliata
    Liquid Level Sensor Amplifier Cable
  • Curent - Ofertă
    100mA