Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > STPS1150A
Cerere de cotație
românesc
5703487STPS1150A ImagineSTMicroelectronics
STPS1150A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    STPS1150A
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    820mV @ 1A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    150V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMA
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    DO-214AC, SMA
  • Alte nume
  • Temperatura de funcționare - Junction
    175°C (Max)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Schottky
  • descriere detaliata
    Diode Schottky 150V 1A Surface Mount SMA
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    1µA @ 150V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    1A