Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > STTH1R02
Cerere de cotație
românesc
5768787STTH1R02 ImagineSTMicroelectronics
STTH1R02
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    STTH1R02
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1V @ 1.5A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    200V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-41
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Timp de recuperare invers (trr)
    30ns
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Alte nume
  • Temperatura de funcționare - Junction
    175°C (Max)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    29 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Standard
  • descriere detaliata
    Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-41
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    3µA @ 200V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    1.5A