Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > STTH30L06G
Cerere de cotație
românesc
1271148STTH30L06G ImagineSTMicroelectronics
STTH30L06G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    STTH30L06G
  • Descriere
    DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.55V @ 30A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    600V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    D2PAK
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Timp de recuperare invers (trr)
    90ns
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Temperatura de funcționare - Junction
    175°C (Max)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Standard
  • descriere detaliata
    Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    25µA @ 600V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    30A