Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > STPS30M60ST
Cerere de cotație
românesc
4070165STPS30M60ST Imagine
STPS30M60ST
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    STPS30M60ST
  • Producator / Marca
    STMICROELECT
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    590mV @ 30A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    60V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-220AB
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-220-3
  • Alte nume
  • Temperatura de funcționare - Junction
    150°C (Max)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Schottky
  • descriere detaliata
    Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    165µA @ 60V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    30A