Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT1602ACL2-25S
Cerere de cotație
românesc
1802017SIT1602ACL2-25S ImagineSiTime
SIT1602ACL2-25S
  • Număr parc
    SIT1602ACL2-25S
  • Descriere
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    SiT1602
  • ambalare
    Bulk
  • producție
    HCMOS, LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±20ppm
  • Frecvență Stabilitate
  • descriere detaliata
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.2mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    2.5µA
  • Interval de frecvență disponibil
    3.75MHz ~ 77.76MHz