Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT1602ACT7-XXE
Cerere de cotație
românesc
4350600SIT1602ACT7-XXE ImagineSiTime
SIT1602ACT7-XXE
  • Număr parc
    SIT1602ACT7-XXE
  • Descriere
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.25 V ~ 3.63 V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Serie
    SiT1602
  • ambalare
    Bulk
  • producție
    HCMOS, LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±20ppm
  • Frecvență Stabilitate
  • descriere detaliata
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    4mA
  • Interval de frecvență disponibil
    3.75MHz ~ 77.76MHz