Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT1602BCF7-28S
Cerere de cotație
românesc
447551SIT1602BCF7-28S ImagineSiTime
SIT1602BCF7-28S
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SIT1602BCF7-28S
  • Descriere
    OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Serie
    SiT1602
  • Evaluări
  • Tip programabil
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby (Power Down)
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±20ppm
  • Frecvență Stabilitate
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    4.3µA
  • Rezonator de bază
    MEMS
  • Interval de frecvență disponibil
    3.57MHz ~ 77.76MHz