Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT1618BAB2-33S
Cerere de cotație
românesc
SIT1618BAB2-33S
  • Număr parc
    SIT1618BAB2-33S
  • Descriere
    OSC MEMS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    SiT1618B
  • producție
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.7mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    8.5µA
  • Interval de frecvență disponibil
    7.3728MHz ~ 48MHz