Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT8008ACE1-28S
Cerere de cotație
românesc
4748225SIT8008ACE1-28S ImagineSiTime
SIT8008ACE1-28S
  • Număr parc
    SIT8008ACE1-28S
  • Descriere
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    SiT8008
  • ambalare
    Bulk
  • producție
    HCMOS, LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    4.3µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz