Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT8008ACE3-25S
Cerere de cotație
românesc
1697666SIT8008ACE3-25S ImagineSiTime
SIT8008ACE3-25S
  • Număr parc
    SIT8008ACE3-25S
  • Descriere
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT8008
  • ambalare
    Bulk
  • producție
    HCMOS, LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    2.5µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz