Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
Cerere de cotație
românesc
2258382SIT8225AI-GF-33E-25.000000X ImagineSiTime
SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
250+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
  • Descriere
    OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/TTL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
  • Serie
    SiT8225
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    5 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±10ppm
  • Frecvență
    25MHz
  • descriere detaliata
    25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    33mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    31mA