Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT8920BML3-28S
Cerere de cotație
românesc
6866106SIT8920BML3-28S ImagineSiTime
SIT8920BML3-28S
  • Număr parc
    SIT8920BML3-28S
  • Descriere
    OSC MEMES
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT8920B
  • producție
    LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Înălţime
    0.032" (0.80mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.7mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    8.5µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz