Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AC-03H25ED
Cerere de cotație
românesc
2487709SIT9002AC-03H25ED ImagineSiTime
SIT9002AC-03H25ED
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SIT9002AC-03H25ED
  • Descriere
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT9002
  • Evaluări
  • Tip programabil
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    84mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Rezonator de bază
    MEMS
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 198MHz