Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AC-08H25EG
Cerere de cotație
românesc
5127062SIT9002AC-08H25EG ImagineSiTime
SIT9002AC-08H25EG
  • Număr parc
    SIT9002AC-08H25EG
  • Descriere
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.00%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.039" (1.00mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    84mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 198MHz